עבריתالعربيةEnglish

השארו מעודכנים

עדכונים והודעות מאת ארגון העיתונאים בישראל בשלל נושאים אקטואליים

< חזרה לכל החדשות הארגון

הבחירות לארגון מתקרבות: בדקו שאתם יכולים לבחור ולהיבחר

במסר לחבריו, הודיע היום (ה') הארגון כי נותרו שבועיים להגשת מועמדות בבחירות להנהגת ארגון העיתונאים. הבחירות יתקיימו כאמור ביום רביעי 16 ביוני 2021. במסגרת הבחירות ייבחרו יו"ר הארגון, הוועד המנהל וגם ועדת הביקורת (כל התפקידים הינם תפקידים התנדבותיים). ההודעה הדגישה כי רק חברים בארגון העיתונאים זכאים לבחור ולהיבחר ולכן יש לבדוק אם פרטי כל חבר מעודכנים במאגר הנתונים של הארגון. ניתן לבדוק זאת באמצעות ת.ז. ומספר טלפון כאן.

במידה והפרטים מעודכנים יכולים חברי הארגון להגיש מועמדות לתפקיד יו"ר הארגון, חבר הוועד המנהל או חבר ועדת הביקורת, בלינק הזה. במידה והפרטים לא מופיעים במאגר ניתן לשלוח מייל למשרדי הארגון לטיפול בנושא.

זו מערכת הבחירות השנייה של הארגון מאז הקמתו. הבחירות יתקיימו בצורה אינטרנטית כאשר את החלק הטכני של הבחירות תנהל "איניגו", החברה המובילה בתחום בישראל. את החלק המהותי תנהל ועדת הבחירות.
הזכות לבחור ולהיבחר שמורה לחברי וחברות ארגון המשלמים דמי חבר במשך ששת החודשים האחרונים או כאלה הפטורים מתשלום עקב היותם עובדות ועובדים בכלי תקשורת המוגדר כהתארגנות ראשונית.
השתתפות החברים בהליך הדמוקרטי חיונית כדי לחזק את הארגון, לעצב את דמותו ולעזור לו לחזק את מעמד העיתונאיות והעיתונאים והחופש העיתונאי בישראל.

תקנון הבחירות המלא נמצא כאן.