עבריתالعربيةEnglish

השארו מעודכנים

עדכונים והודעות מאת ארגון העיתונאים בישראל בשלל נושאים אקטואליים

< חזרה לכל החדשות הארגון

יום אחד בחיי ארגון העיתונאים

אתמול פתחנו את היום במפגש עם אלירן חיאט, צלם בחדשות 12 וחבר מזכירות הארגון ועם משה שי, צלם עיתונות ותיק בשיחה על שיתופי פעולה, הקמת תא צלמי עיתונות בארגון, והדרכים השונות בהן הארגון יכול לסייע לצלמי העיתונות לעשות את עבודתם הקשה והחיונית.
בהמשך נסענו לבית הדין האזורי בירושלים לדיון בבקשה שהגשנו כנגד פיטוריה של עובדת ערוץ הכנסת, שפוטרה מהערוץ לאחר שסירבה להתייצב לפוליגרף ולאחר שהתלונה שלה על הטרדה מינית לא טופלה כראוי על ידי הערוץ. היה דיון ארוך שבסופו השופט קיבל את בקשת הארגון להצטרף לתביעת הפרט שהגישה העובדת ואנחנו נמשיך לעדכן לגבי תוצאות הדיון.
בשעה שבע בערב קיימנו במסגרת #האקדמיה_לעיתונות וובינר מרתק בהנחיית לין וולש, עיתונאית זוכת אמי, שדנה בסוגיות אתיות בעיתונות בעידן הדיגיטלי ושילבה מגוון דוגמאות ודילמות מהתחום.
בשמונה וחצי עלינו על שיחת זום לעובדי חטיבת הרדיו בתאגיד השידור, במסגרתה ערכנו היכרות עם חברי הועד וצוות הארגון, ודנו בסוגיות הקשורות להסכם הקיבוצי והעבודה היומיומית של עובדי החטיבה.
בין לבין טיפלנו בסוגיות הקשורות להליכי פיטורים של העובדים בחדשות 13, הנפקנו 5 תעודות חבר לחברי הארגון, וגיבשנו קונספט לפרויקט חדש ומגניב שבקרוב נפרסם עליו פרטים נוספים.
סוגרים עוד יום מלא עשייה חשובה ומספקת למען חברי הארגון.